Změna termínu třídních schůzek a akce v měsíci dubnu

Typ: ostatní
Z důvodu zajištění besedy s odborníkem na sociálně patologické jevy mezi dětmi bude termín schůzek změněn z 18. 4. na 20. 4.

POZOR! ZMĚNA TERMÍNU TŘÍDNÍCH SCHŮZEK!

Z důvodu zajištění besedy s odborníkem na sociálně patologické jevy mezi dětmi bude termín schůzek změněn z 18. 4. na 20. 4.

Dopoledne proběhne práce etopeda se třídami a odpoledne v rámci třídních schůzek budou rodiče tímto odborníkem seznámeni s postřehy z dopolední práce s dětmi.

Schůzka začne v 16. 30 hodin. Škola doporučuje účast všech rodičů.

AKCE DUBEN

4. 4.       Zdravé zoubky – projekt pro 1. třídu

20. 4.     Práce etopeda se žáky školy, odpoledne třídní schůzky a beseda rodičů s tímto odborníkem.

(Učení si raději žáci vezmou pro jistotu s sebou dle běžného rozvrhu.)

25. 4.     IQLANDIA – 1. a 2. ročník

26. 4.     IQLANDIA – 3., 4., 5. ročník

V den odjezdu do IQLANDIE přijdou žáci do školy v 7.30 hod. S sebou v batůžku budou mít pouze svačinu a pití. Předem budeme vybírat 100 Kč na vstupné a dopravu. Vrátíme se na oběd a žáci budou běžně odcházet domů či na kroužky a do ŠD.

Vytvořeno: 26. 3. 2023
Poslední aktualizace: 26. 3. 2023 21:11